Prinášame vám novú kolekciu S kožou na trh, v ktorej sa spája moderný minimalizmus s rokmi osvedčeným prírodným materiálom - kožou. Z tejto súhry vznikli jednoduché, kombinovateľné kabelky, unikátne svojim vzhľadom a trvácnosťou, ktoré im poskytuje prírodná koža.

Koža je jeden z mála materiálov, ktorý starne do krásy, kráča v šľapajách udržateľnej módy, kedže je prírodná, opraviteľná, recyklovateľná a pri správnej údržbe vydrží dlhé roky. Nadčasové spracovanie s nádychom minimalizmu zaručuje luxusný kúsok, ktorý neomrzí vás a ani dalšie generácie.

 

Frida v troch odtieňoch (čierna, hnedá, púdrovo ružová) je vyrobená z talianskej kože a jej dizajn vám zaručí kabelku ku každému outfitu.

Zapína sa na pevné kovové zámkové zapínanie, ktoré je možné zamknúť na kľúčik. Kabelka je celovystužená. Vnútro je podšité a obsahuje jedno malé vrecko. Dlhý nastaviteľný odnímateľný popruh do 120 cm vám ponúka variabilnosť pri nosení či už na pleci alebo ako crossbody.

Všetky kožené výrobky dodávame spolu s protiprachovým vreckom, aby boli chránené pred poškodením.

 

 

Moderný minimalizmus inšpiroval tak obyčajnú vec akou je ľadvinka, ktorú sa nám podarilo vyzdvihnúť na novú úroveň.

Časy, kedy sa ľadvinka nosila len k šušťákovej súprave, sú nenávratne preč a naše nové kožené ľadvinky vás môžu sprevádzať na ležérne či elegantné udalosti a všetko medzi tým.

 

 

Kožená ľadvinka je vyrobená z talianskej kože v troch farebných prevedeniach - hnedý koňak, čierna a púdrovo ružová. Zapína na sa kvalitný kovový zips.

Má nastaviteľné ramienko, ktoré je možné nosiť na páse aj štýlom crossbody a jej celkové vnútorné vystuženie druhou kožou udržiava jej tvar.

 

 

 

Freya je minimalistickou kráľovnou. Unesie len to najpodstatnejšie, ale vo veľkom štýle.
Je vyrobená z pevnej talianskej kože v dvoch skvelo kombinovateľných farbách - sivobéžová a púdrovo ružová. Čoskoro sa však môžete tešiť na dalšie farebné varianty. Má nastaviteľný popruh v rozmedzí 70-90cm, ktorý môžete použiť ako opasok. Zapína sa na kovové druky vo farbe nikel.