Jar/Leto 2024 v žiarivých farbách!

Dočkali sme sa! Jar je tu a my sme pripravení oslavovať jej všetky krásy.

Oslavujte s nami a zažiarte s neodolateľnou Tote bag City Mini - jej meno prezrádza, že je dokonalá spoločníčka do mesta. Inšpirovaná minimalizmom a funkčnosťou táto kabelka vznikla z túžby vytvoriť TÚ JEDNU kabelku, na ktorú sa dá vždy spoľahnúť.

tote-bag-mini-farby-m

Jednoduché línie zaručia, že sa hodí k akémukoľvek outfitu, jej veľkosť je šitá na mieru každodenného používania do práce, malý rýchly nákup či posilka, káva alebo večera s priateľmi.

kožená-sabbadesign-dámska-lila

tote-city-mini-lila-4

Takmer nekonečné možnosti nosenia:

Prídavný nastaviteľný popruh viete upraviť na dĺžku na plece, ale je dostatočne dlhý aj na nosenie štýlom crossbody. Po jeho odopnutí môžete kabelku nosiť pohodlne v ruke.

DSC_1091

kožená-kabelka-modrá-4

DSC_1125

kožená-hnedá-sabbadesign-taška-4

City Mini vo veselých farbách

- koralová ružová, ľadová modrá, žiarivá žltá a lila zaručene rozjasní váš deň. V ponuke sú samozrejme aj klasické nadčasovky koňak a čierna.

tote-bag-mini-žltá-koža-dámska-všetky-š

DSC_1145

kožená-čierna-kabelka-tote-black-4

Vyrobená z hladkej, pevnej kože, drží svoj tvar a udrží všetko, čo cez deň potrebujete. Pohodlne sa nosí či už v ruke, na ramene alebo ako crossbody.

DSC_1050

DSC_1061-š

tote-kožená-kabelka-ružová-4

Predné a vnútorné vrecko udržia poriadok a nastaviteľným popruhom docielite, že vám kabelka sadne ako uliata.

sunny-4

Tote City a Tote City Mini:

Väčšia sestra kabelky City mini, Tote City Bag je určená pre fanúšičky stredne veľkých kabeliek, ktoré viete už aj mierne "napratať". Takto vyzerajú jedna vedľa druhej :) :

tote-dve-veľkosti-m

V jej vnútri, okrem malého vrecka, nájdete aj super praktickú vychytávku: karabínku na kľúče na šnúrke - aby ste ich už nikdy nemuseli hľadať po dne kabelky. Pretože pri kabelkách platí jedno porekadlo - čím väčšia kabelka, tým viac hrabania!

DSC_0084

DSC_3101

DSC_1226

Dve veľkostné varianty boli vytvorené s rôznymi potrebami žien v mysli. Každá žena má iné požiadavky od svojej kabelky.

DSC_1152

Minimalistický a funkčný dizajn kabelky Tote City Bag je na svete a vy si už len musíte vybrať, v ktorej veľkosti pre vás bude fungovať lepšie.

Vidíme sa v meste!