Náš príbeh

Značka Sabba Design bola založená odevnou dizajnérkou Zuzanou Kazi v roku 2016.

ja_1

Spočiatku tvorili portfólium značky najmä kabelky, neskôr sa naša výroba rozšírila o batohy, ľadvinky a iné praktické módne doplnky. V súčastnosti sa značka orientuje na výrobu z pravej kože. Vďaka kvalite a vlastnostiam usní, ktoré používame, môžeme vyrábať módne doplnky, ktoré budú majiteľke robiť dlho radosť.

banner-sabbadesign-1920x800-_handmade

Záleží nám na tom, aby naše produkty boli lokálne a všetky ich vyrábame v malom rodinnom ateliéri na Slovensku najmä zo slovenských, českých a európskych materiálov. Výrobou na Slovensku poskytujeme pracovné príležitosti aj iným lokálnym výrobcom, s ktorými spolupracujeme.

awfwfw

Vďaka láske k materiálu a dizajnu vám prinášame originálne, ručne šité výrobky. Snažíme sa všetky naše kúsky doviesť do dokonalosti a dbáme na ich funkčnosť a pohodlnosť.

DSC_2992

Pri práci s kožou nevzniká skoro žiadny odpad, pretože aj tieto menšie kúsky materiálu premieňame na praktické doplnky. Každý výrobok začína vlastným návrhom, pokračuje prototypom, ktorý podstupuje sériu úprav a testov. Žiadna kabelka neopustí ateliér, kým s ňou nie sme na 100% spokojní. U nás sú aj detaily dôležité.
To všetko robíme pre čo najväčšiu spokojnosť našich zákazníkov.

DSC_1145

DSC_1091